AIRSHOW

Najprestížnejšie letecké udalosti v Slovenskej republike, ktoré sú prezentáciou Slovenska vo svete.  Otvárajú brány regiónu s veľkým významom v oblasti letectva a leteckého výstavníctva v stredoeurópskom regióne.

logo_SIAF

MEDZINÁRODNÉ LETECKÉ DNI SIAF

Slovak International Air Fest (SIAF) je každoročne najprestížnejšou leteckou udalosťou, ktorá je zároveň aj jednou z najnavštevovanejších na území Slovenska. Opakovane ho navštevujú priaznivci z celého sveta.

SIAF spája a kombinuje to najlepšie z unikátnej akrobatickej, vojenskej a civilnej leteckej show, za ktorou cestuje množstvo fanúšikov a priaznivcov leteckej techniky z celej Európy. Každé podujatie SIAF sa koná s dôrazom na ochranu bezpečnosti divákov, ako najvyššej priority. SIAF je projektom s vysokou návratnosťou investície v oblasti prezentácie regiónu, turizmu a miest.

Najnavštevovanejšie a najväčšie kultúrno-spoločenské podujatie na Slovensku
Najväčšia letecká show na Slovensku a jedna z najväčších v strednej Európe
2 dni dynamických a statických ukážok leteckej techniky
Ukážky historickej leteckej a vojenskej techniky
Autogramiáda a fototermíny s pilotmi

Kontraktačno-investičné miesto stretnutí dodávateľov v oblasti civilnej a vojenskej techniky

Prezentácia ozbrojených síl SR, ozbrojených zložiek

Prezentácia Ministerstva vnútra SR a Združenia bezpečnostného a obranného priemyslu SR

Prezentácia výrobcov leteckej techniky, škôl a leteckých služieb

Prezentácie miest a regiónu

Predajné miesta tovaru súvisiaceho s letectvom a vojenstvom

Predajné miesta tovaru súvisiaceho s letectvom a vojenstvom

Predaj tradičných regionálnych potravín a občerstvenia

Zábava a súťaže pre mládež aj dospelých

LIVE STREAM MLD SIAF 2020 – online prenos z leteckých dní

Rok 2020 sa niesol v znamení pandemickej situácie COVID-19 a podľa toho bol organizátor nútený prispôsobiť aj jubilejný 10. ročník Medzinárodných leteckých dní. 29. august 2020 priniesol svojím fanúšikom 9-hodinové živé vysielanie SIAF Live stream – to najlepšie z Medzinárodných leteckých dní za celú históriu SIAF. Najväčší letecký sviatok roka mohli fanúšikovia sledovať online na webovej stránke, ale aj na sociálnych sieťach Facebook či Youtube. Celodenný online prenos SIAF LIVE STREAM 2020 sledovalo viac ako 80 000 priaznivcov letectva

Na príprave Live stream-u sa podieľalo vyše 20 ľudí, tím, ktorý sa staral o logistiku, mediálne, technické a obchodné zabezpečenie.

Livestream vo forme televízneho prenosu bol plný ukážok toho najlepšieho z celej SIAF histórie. Všetko sa zabezpečovalo prostredníctvom 6 kamier v HD kvalite.

V rámci prenosu mali diváci možnosť vidieť dvoch moderátorov a dve štúdiá: hlavné a vedľajšie. Z hlavného štúdia sa prihováral moderátor s pozvanými hosťami, ktorí diskutovali na témy týkajúcich sa letectva a leteckých dní. Vedľajšie štúdio prinieslo informácie o prebiehajúcich letových ukážkach či display show, nechýbali zaujímavosti o lietadlách či leteckých skupinách.

Organizátori pripravili špičkový zážitok všetkým nadšencom letectva, využili kvalitnú techniku, ktorá preniesla čo najvernejšie letecké zážitky priamo k fanúšikom. SIAF bol, je a bude o komunikácií a blízkosti s návštevníkmi leteckých dní